احمق سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

احمق: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از ابتدا هم گزینه قهرمانی لیگ نبودیم/ با کی‌روش نیاز به صحبت رو در رو داریم ، کرانچار

به گزارش ایلنا، سپاهان در نیم فصل نخست لیگ برتر نتیجه های قابل قبولی کسب نکرد و از همین رو نیاز به تغییراتی در نیم فصل در این تیم حس می شد که با جذب دو بازیکن ت

از ابتدا هم گزینه قهرمانی لیگ نبودیم/ با کی‌روش نیاز به صحبت رو در رو داریم ، کرانچار

کرانچار: از ابتدا هم گزینه قهرمانی لیگ نبودیم/ با کی روش نیاز به صحبت رو در رو داریم

عبارات مهم : سپاهان

سرمربی سپاهان از تغییرات تیمش و اهداف نیم فصل دوم صحبت می کند.

به گزارش ایلنا، سپاهان در نیم فصل نخست لیگ برتر نتیجه های قابل قبولی کسب نکرد و از همین رو نیاز به تغییراتی در نیم فصل در این تیم حس می شد که با جذب دو بازیکن تازه در پست دروازه و خط میانی و اضافه شدن دو مربی به کادرفنی به نظر می رسد این تغییرات به شکل محسوسی اعمال شده است باشد. با زلاتکو کرانچار، سرمربی سپاهان در خصوص نتیجه های نیم فصل نخست و تغییرات این تیم و برنامه های نیم فصل دوم صحبت کردیم که می خوانید:

از ابتدا هم گزینه قهرمانی لیگ نبودیم/ با کی‌روش نیاز به صحبت رو در رو داریم ، کرانچار

اشکالی در شیوه بازی سپاهان وجود ندارد

نتایج ما در نیم فصل اول برگرفته از کیفیت بازی ما نبود و هرکس بازی های ما را دیده باشد این را تایید می کند که نتیجه های سپاهان ارتباطی با شیوه بازی نداشت. با این وجود نیاز به تغییراتی در سطح تیم احساس می شد که با آخر نیم فصل لیگ برتر کلید خورد و بازیکنانی که مورد نظر ما بودند جذب شدند تا در نیم فصل دوم بتوانیم نتیجه های متفاوتی کسب کنیم.

از ابتدا هم گزینه قهرمانی نبودیم

به گزارش ایلنا، سپاهان در نیم فصل نخست لیگ برتر نتیجه های قابل قبولی کسب نکرد و از همین رو نیاز به تغییراتی در نیم فصل در این تیم حس می شد که با جذب دو بازیکن ت

ما گزینه قهرمانی در لیگ برتر نیستیم و از ابتدا هم نبودیم. اول فصل هم عنوان کرده بودم که قهرمانی در لیگ برتر نیاز به ثبات و برنامه ریزی دارد و این ثبات در حال حاضر ایجاد شده است است و باید برنامه ریزی های مورد نیاز هم انجام شود تا تیم در یک حرکت رو به جلو به این منظور قدم بردارد. در حال حاضر ما فقط به دنبال کسب نتیجه های خوب و ارتقا رتبه تیم هستیم.

بازیکنان برزیلی انتظار مرا برآورده نکردند

سه بازیکن برزیلی در نیم فصل نخست داشتیم که به هیچ وجه انتظارات را برآورده نکردند. لی اولیویرا خرید من نبود ولی در 6 دیدار فصل گذشته که من به تیم آمده بودم عملکردی متفاوت با نیم فصل نخست فصل جاری داشت و نمی دانم آیا از نظر کیفی عملکردش افت کرد. به هر حال دروازه بانی امتیازات زیادی در نیم فصل نخست از ما گرفت و مجبور به قطع همکاری شدیم. دفاع و هافبک برزیلی ما هم علی رغم کارنامه موفق خودشان عمل کردند و به همین منظور مجبور به قطع همکاری و جذب نفر تازه شدیم.

دروازه بان ایرانی می خواستم

از ابتدا هم گزینه قهرمانی لیگ نبودیم/ با کی‌روش نیاز به صحبت رو در رو داریم ، کرانچار

از همان ابتدا نظر من روی جذب گلر ایرانی بود ولی خرید آنها در نیم فصل کار دشواری است آیا که تحت قرارداد کلوب هایشان بودند و آنها هم راضی به آزاد کردن بازیکنان نبودند. کلوب تلاشش را در این زمینه به کار گرفت ولی موفق نشد تا مجبور شویم سراغ گلر خارجی برویم. ابراهیم عالمه کارنامه روشنی دارد و فکر می کنم انتظارات ما را به خوبی برآورده کند.

حسنی را ابتدای فصل هم می خواستم

ادون حسنی که بازیکن با کیفیتی در کشور آلبانی است و در تمام رده های ملی بازی کرده در ابتدای فصل مورد نظر من بود ولی درگیر بازی های لیگ کشورش بود و جهت همین سراغ گزینه بعدی یعنی رافائل کرایولارو رفتیم که انتظارات از سوی او برآورده نشد. در حال حاضر وقت خوبی جهت جذب حسنی پیدا کردیم و او را به خدمت گرفتیم و حتم داریم او سطح بازی خط هافبک تیم را یک پله اوج می برد.

به گزارش ایلنا، سپاهان در نیم فصل نخست لیگ برتر نتیجه های قابل قبولی کسب نکرد و از همین رو نیاز به تغییراتی در نیم فصل در این تیم حس می شد که با جذب دو بازیکن ت

خط دفاع ما تکمیل است

با وجود اینکه ژایرو رودریگز قرارداش با ما فسخ شد ولی نیاز به جذب بازیکن تازه در این پست نداریم، ما نیم فصل نخست عزت الله پورقاز را در اختیار نداشتیم ولی او در حال حاضر آماده اضافه شدن به ترکیب است و با وجود او خط دفاع ما تکمیل است.

از ابتدا هم گزینه قهرمانی لیگ نبودیم/ با کی‌روش نیاز به صحبت رو در رو داریم ، کرانچار

کیفیت بازی شریفی و حسن زاده در زمین مشخص می شود

مهدی شریفی به تیم بازگشته است و مسعود حسن زاده هم مدت زیادی از میادین دور بوده هست. این دو بازیکن کیفیت کار خود را در زمین مسابقه نشان خواهند داد و باید منتظر باشیم و ببینیم می توانند انتظارات را برآورده کنند و همان بازیکنانی باشند که از آنها سراغ داریم.

اضافه شدن مربیان ایرانی تصمیم کلوب بود

باشگاه اصرار زیادی داشت مربیان ایرانی به کادرفنی اضافه شوند و من هم به این تصمیم احترام گذاشتم. از ابتدا هم هنگامی که این عنوان مطرح شد نظر من روی نیم فصل بود تا تمرکز تیم برهم نخورد. من پیش از این با کریم قنبری سابقه همکاری داشته ام و با هم سپاهان را قهرمان کردیم و به خوبی روی او و توانایی هایش آشنایی دارم و امیدوارم بتواند به مجموعه کمک کند.

نبرد سپاهان با سایپا هست، نه کرانچار با دایی

دیدار ما با سایپا حساسیت بالایی دارد آیا که کسب 3 امتیاز در نخستین بازی نیم فصل دوم خیلی مهم هست. هر بار که من با تیمی بازی دارم که مربی آن علی دایی است عنوان پرسپولیس مطرح می شود ولی این تقابل سپاهان با سایپا است نه تقابل کرانچار با علی دایی. ما اگر 3 امتیاز این دیدار را کسب کنیم چرخشی به سمت جلو خواهیم داشت تا شروعی جهت نتیجه های متفاوت رقم بزنیم.

مصاحبه حسام فتاحی نظر خودش بود

دوست ندارم به کشمکش میان حسام فتاحی و کلوب ورود کنم. او خودش مسئول مصاحبه ای است که انجام داده و نظر خودش بود که چنین صحبت هایی مطرح کند و خودش هم باید در مورد آن پاسخگو باشد. من نظری در این مورد ندارم و در بین این عنوان هم نبودم.

از از بین بردن پرسپولیس شگفت زده نشدم

جام حذفی محلی است که در آن نتیجه های دور از انتظار رقم می خورد و این هر لحظه در تمام لیگ های دنیا دیده شده است هست. تجربه نشان داده در این مسابقه ها نباید از هیچ نتیجه ای غافلگیر شد. صنعت نفت بازی خوب و شجاعانه ای از خودش به نمایش گذاشت و البته وقت های زیادی هم جهت پرسپولیس از دست رفت تا در نهایت چیزی رقم بخورد که دیده شد.

کی روش باید با مربیان صحبت کند

من مخالف برنامه های کی روش نیستم بلکه دقیقاً نمی دانم او چه می خواهد. این حق طبیعی کلوب ها است که وقت ریکاوری بازیکنانشان را در اختیار داشته باشند. از طرفی شاید بازیکنان شاغل در پایتخت کشور عزیزمان ایران مشکلی جهت رفت و آمد به تیم ملی نداشته باشند ولی جهت بازیکنان شهرهای دیگر این عنوان مسئله هست. من یک مربی خارجی هستم و از این رفتارها ناراحت نمی شوم ولی مربی ایرانی شاید با چنین موضوعی ناراحت شود. حقیقتاً نیاز است که کی روش یک جلسه رو در رو با مربیان تیم ها داشته باشد و گفت وگویی رو در رو صورت بگیرد تا به جمع بندی برسیم.

افزایش جهت تیم ملی غیرممکن نیست

ایران در گروه مشکل در جام جهانی قرار گرفته است ولی در فوتبال چیزی غیرممکن نیست و تیم ملی می تواند به عنوان تیم دوم گروه افزایش کند. این عنوان نیاز به برنامه ای دقیق و بازی های تدارکاتی دارد. اسپانیا و آرژانتین دو مدعی مهم قهرمانی در جام جهانی هستند و کشور عزیزمان ایران هم می تواند گزینه افزایش به جمع 16 تیم باشد.

واژه های کلیدی: سپاهان | ایرانی | بازیکن | برنامه | بازیکنان | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz